kurumsal

Çelikel Karot Konya Ltd. Şti. olarak 2006 yılından beri; karot ile beton delme, karot beton kesme, karot ile beton çürütme, karot ile numune alımı işlemlerini profesyonel kadromuz, karotçularımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile, uygulama yapılacak alanlara ve çevresine zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Karot alma işlemi, pek çok amaç için uygulanabilecek bir işlemdir ve profesyonel kişiler tarafından, kaliteli ekipman ile en uygun şekilde gerçekleştirilmelidir. Bunun bilincinde olan firmamız Deler Beton Konya Karot, sizlere karot alma konusunda en kaliteli hizmeti verecektir.

Karot işlemleri yaptığımız uygulama alanları:

  • Binaların deprem dayanınıklılık testleri kapsamında karot alma işlemleri
  • Betona şekil verilmesi amacıyla yapılan karot alma işlemleri (beton duvar veya zeminlerde havalandırma deliklerinin açılması,
  • tesisatların geçeceği deliklerin karot ile açılması, beton duvar yada zeminlerde dekorasyon amaçlı deliklerin karot ile açılması v.b. )
  • Karot İle Beton Kesme (özellikle kalın beton duvar ve beton zeminlerde karot ile beton kesme işlemi uygulanır.)
  • Karot ile Beton Çürütme (Yıkılması planlanan beton yapıların yada beton binalara ait belli alanların yıkım öncesinde, daha önceden belirlenmiş
  • yük taşıyan bölgeleri karot ile zayıflatılır. Bu şekilde bina yıkımları daha kolaylıkla gerçekleştirilir)
  • Beton Test Laboratuarları için Karot Alımı

Çelikel Karot Beton olarak, Konya ve çevre illerde gerçekleştireceğimiz tüm karot uygulamaları öncesinde, karot uygulaması yapılacak yerin incelenmesi ve karot işlemi uygulanacak malzeme hakkında gerekli bilgilerin edinilebilmesi adına sizlerle gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. 5 mm – 500 mm çapında, 3 m derinliğe kadar, 45-90 derece arasında karot uygulamaları tarafımızdan yapılmaktadır.
Demir donatılı beton duvarlarda yada demir donatısız beton duvarlarda karot işlemleriniz için bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
And since Mostbet casino has a license from Curaçao eGaming, it can offer live games without the restrictions. mostbet o'ynash Mostbet doesn’t compromise on security with regards to its mobile app. siz tikishingiz mumkin During the flight, the multiplier increase as the pilot gets higher. boshlanishidan Mostbet India operates under a global license issued by the federal government of Curacao. real