0 (553) 871 71 82

bilgi@celikelkarot.com

Esenler Mh. Genç Osman Cd. 46/F

Selçuklu / KONYA

Mesai 7/24

Pazar Günü Açık

Beton Kesme , Karot Delme - Konya Karatay

celikelkarot.com

Beton Kesme, Beton-Asfalt Delme Kesme, Ankraj, Bina Yıkımı-Harfiyat, Epoksi Hizmetleri Konya

Beton Kesme Konya ili Karatay ilçesinde aktif hizmet vermektedir. İlk olarak 2010 yılında beton testerelerini kullanmaya başladı. Beton testereleri başlangıçta küçük işleri görmek için kullanılıyordu ancak düz testereler artık beton zeminlerin, asfalt park alanlarının ve yolların onarım ve rehabilitasyonunda yaygın olarak kullanılıyor. Çelikel Karot olarak hastane veya ofis işleri için 10 HP elektrikli testere, havaalanı pist çalışması için 72 HP dizel testerelerimize kadar çeşitler sunmaktayız.

Beton Kesme, derinliği 1" ila 57" arasında değişen farklı kalınlıktaki beton plakaların kesilmesinde uzmanlaşmıştır. Çalışmalarımızın büyük bir kısmı hem otoyollarda hem de havaalanlarındadır, ancak portföyümüz birçok projeden oluşur. Çelikel Karot olarak hemen hemen her işi yapabilmemiz için testere çeşitlerimiz vardır. Binaların içinde 30" derinliğe kadar kesim yapan elektrikli, hidrolik ve dizel testerelere kadar uzanan çeşitlilik göstermektedir. Tecrübeli operatörlerimiz işlerini zamanında planlamak için gereken tüm araçlara sahiptir.

10 yılı aşkın beton kesme tecrübesiyle, çok sayıda beton kesim senaryosuyla karşılaştık. Çelikel Karot, temel sondaj ihtiyaçlarınızla çalışmak için engin bir deneyime ve yetenekli bir işgücüne sahiptir. Büyük veya küçük çaplı, açılı veya derin beton karotları delebiliriz. Çelikel Karot olarak, boyut veya miktar ne olursa olsun herhangi bir karot delme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Ek bir avantaj olarak, Çelikel Karot, sektörde uzun yıllar çalışmış yetenekli çalışanlara sahiptir. Çelikel Karot planlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hazırdır.

Çevre dostu kesim için karbon monoksit dumanı üretmeyen 230-480 voltluk dizel motorlu testerelerle 1" ila 24" arası derinliklerle çalışmalar yapıyoruz. Plaka testeresi, temel olarak elektrik veya sıhhi tesisat ve altyapı yükseltmeleri için, beton veya asfalt kesmek için kullanılır. Erken çatlamayı önlemek için yeni dökülen yollar veya büyük depo zeminlerinde de kullanılabilir.

Ekstra kalın beton kaldırılması gerektiğinde erişimin sınırlı olduğu projelerde tel testere kullanılır. Genellikle köprü dayanakları, köprü iskeleleri, kolonlar, endüstriyel pompa tabanları, yapısal kirişler için kullanılır.

Yaptığımız çalışmalar arasında; Ankraj karot epoksi uygulaması, Havalandırma(şaft) açma, Bina yıkımı harfiyat, Karot ile tesisat delikleri delme, Kapı ve pencere yeri kesme, Alt-yapı asfalt kesme, Saha betonu derz kesme bulunmaktadır.

Çelikel,Karot,Konya,Karatay, celikelkarot.com

Önceki Sayfaya Dönün